Architekt wnętrz Wejherowo

IM Wnętrza – architekt wnętrz Wejherowo,  to pracowania projektowa zajmująca się wykonywaniem kompleksowych projektów wnętrz dla klientów indywidualnych. Specjalizuję się w tworzeniu wnętrz możliwie jak najbardziej funkcjonalnych i dopasowanych pod względem indywidualnych preferencji pod klienta. 

Projektant wnętrz Wejherowo

architekt wnętrz wejherowo

Uwielbiam tworzyć nieszablonowe wnętrza, dbam o szczegóły i detale. Zwracam bardzo dużą uwagę do projektowania oświetlenia. Wychodzę z założenia, że dobrze zaplanowanych punktów i gniazdek elektrycznych nigdy za wiele. Bardzo ważne w projektowaniu jest dla mnie zagadnienie funkcjonalności. Uwielbiam opracowywać dla klientów układy funkcjonalne, aby pokazać wszystkie możliwości danego mieszania / domu. 

Warto wziąć pod uwagę, że budżet, który zainwestują Państwo w pracę architekta wnętrz, to tak naprawdę tylko nie wielki procent sumy, którą trzeba będzie wydać na wykończenie swojego wnętrza. Pragnę także zaznaczyć, iż zatrudniając architekta wnętrz, oszczędzają Państwo nie tylko swój czas, ale także unikniecie pomyłek, czy nie trafionych wyborów.

Projektant wnętrz Władysławowo

  1. Dysponuję bazą sprawdzonych podwykonawców. Dzięki temu mam pewność, że projekt zostanie wykonany w bardzo dobrej jakości.
  2. Przygotowuję dla klienta pełną specyfikację produktów, dzięki czemu klient bez problemu będzie w stanie zrealizować projekt
  3.  Sprawna komunikacja z wykonawcami. Przez cały czas trwania projektu jestem do dyspozycji wykonawców. Mogą do mnie dzwonić w przypadku jakichkolwiek pytań. 
  4. PORTFOLIO, – wiele zrealizowanych projektów za mną, dlatego dysponuję bogatym portfolio.
architekt wnętrz władysławowo
architekt wnętrz wejherowo

Jako architekt wnętrz Wejherowo służę pomocą w zakresie:

Doradztwo w zakresie ergonomii, aranżacji wnętrz mieszkalnych.

Projektowanie i przygotowywanie projektów wnętrz mieszkalnych i biurowych oraz mebli na zamówienie.

Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Prowadzenie i nadzorowanie prowadzonych projektów. Prowadzenie nadzoru autorskiego.

Przygotowywanie kosztorysów i ofert u współpracujących wykonawców.