BLOG WNĘTRZARSKI

Mieszkanie w stylu nowojorskim

Z racji mojego głównego obszaru działania, czyli Wejherowo oraz nadmorskie miejscowości jak. np Dębki, Władysławowo,  Jurata czy Hel, coraz częściej otrzymuję zapytania o wykonanie projektu w stylu nowojorskim / hampton. Jest to styl, który mocno utożsamiany jest właśnie z morzem. Nie ukrywam, że prywatnie jestem fanką wnętrz bardzej nowoczesnych i minimalistycznych, jednak ogromną przyjemność sprawia mi projektowanie wnętrz w tym stylu.  Mieszkanie w stylu nowojorskim / hampton utrzymane jest zazwyczaj w kolorach bieli, beżu, szarości. Jeżeli pojawia się mocniejszy kolor to są to zazwyczaj różne odcienie niebieskiego.

APARTAMENT HAMPTON – PROJEKTANT WNĘTRZ HEL JURATA 

Projekt ten wykonałam dla mieszkania / apartamentu zlokalizowanego na Helu, jednej z najbardziej znanych nadmorskich miejscowości. Klienci kupili je dla siebie, nie będzie wynajmowane. Wytycznymi do projektu było, aby dominowała biel oraz ciemna szarość, kolor w niedużej ilości. Miało być elegancko, ale nie z przepychem.

Aneks kuchenny to połączenie bieli, szarości i czerni. Przy suficie w całej części dziennej poprowadziłam przysufitową sztukaterię. Może jest to trochę nietypowe, ale sztukateria nie będzie w kolorze białym tylko pomalowana zostanie pod kolor szarych frontów. Taki sam zabieg zrobiłam z listwami przypodłogowymi. 

mieszkanie w stylu nowojorskim

Apartament użytkowany będzie tylko przez dwie osoby, dlatego stół znajduje się dość blisko ściany. Dzięki temu mamy więcej miejsca w części dziennej. 

mieszkanie w stylu nowojorskim
projektowanie wnętrz hel
mieszkanie w stylu nowojorskim

Ciemnoszary kolor w połączeniu z błękitno-szarą tapetą tworzy duet idealny. 

projektowanie wnętrz hel
architekt wnętrz hel
mieszkanie w stylu nowojorskim

APARTAMENT HAMPTON – PROJEKTANT WNĘTRZ HEL JURATA 

Inwestorzy bardzo chcieli, aby w łazience znalazły się płytki cegiełki. Udało mi znaleźć bardzo delikatne cegiełki w przyjemnym błękitnym odcieniu. Połączyłam je z płytkami o wzorze marmuru, oraz czarną płytką na podłodze.

łazienka w stylu hampton
łazienka w stylu hampton
łazienka w stylu hampton
architekt wnętrz jastarnia