BLOG WNĘTRZARSKI

Mieszkanie wakacyjne

Uwielbiam ten projekt. Zdecydowanie mogłabym zamieszkać w takim mieszkaniu, pod warunkiem trochę większej kuchni 🙂 Projekt, który przedstawiam w tym wpisie jest to koncepcja dla mieszkania wakacyjnego w Gdańsku, używane będzie przede wszystkim weekendowo oraz głównie w sezonie letnim. 

KUCHNIA CZARNO – ZIELONA

Projekt ten opiera się głównie na trzech kolorach : zieleni, czerni oraz drewnie. Zestawienie to pojawia się we wszystkich pomieszczeniach tworząc w ten sposób spójną całość. Dodatkowym kolorem pojawiającym się w niektórych elementach jest złoto, które idealnie współgra przede wszystkim z zielenią i czernią. Znajdziemy je np. w uchwytach kuchennych, bateriach czy lampie nad stołem. W salonie wprowadziłam także odrobinę koloru granatowego. Wydaje mi się, że dzięki temu ożywiłam trochę wnętrze i nadałam mu odrobiny charakteru. 

mieszkanie wakacyjne
mieszkanie wakacyjne

Podłoga to połączenie płytek w kształcie heksagonów z podłogą z naturalnego dębu, dzięki temu można zrobić tego typu połączenie materiałów jak na wizualizacji. 

kuchnia czarno zielona

Drewno to płyta Dąb Halifax firmy Egger. Chociaż jest to płyta laminowana, dekor ten do złudzenia przypomina drewno naturalne. Jako, że jest to mieszkanie wakacyjne, nie ma potrzeby robienia dużych zapasów spożywczych, dlatego mała podblatowa lodówka w zupełności wystarczy. Rezygnując z dużej lodówki zyskaliśmy więcej blatu roboczego. 

salon z tapetą
salon z tapetą
projektowanie wnętrz gdańsk
projektowanie wnętrz gdańsk

* Projekt można zobaczyć także w formie wizualizacji 360 stopni. 

mieszkanie wakacyjne
mieszkanie wakacyjne
mieszkanie wakacyjne

ŁAZIENKA Z GRAFIKĄ – MIESZKANIE WAKACYJNE

Uwielbiam tą łazienkę. Króluje w niej szkło z grafiką. Grafika nawiązuje do nadmorskiego klimatu. Cała reszta to połączenie tych samych kolorów co w części wspólnej czyli bieli, czerni, zieleni i drewna. 

Czarne płytki – Opoczno Royal Black
Kabina walk-in WALK-IN BLACK FRAME WELLNEO – Leroy Merlin
Złota bateria – Omnires

łazienka z grafiką
łazienka z grafiką
łazienka z grafiką