BLOG WNĘTRZARSKI

Mieszkanie z granatowym kolorem

Długo czekałam na klientów, którzy zdecydują się na bardziej wyrazisty kolor we wnętrzu. Osobiście uwielbiam wnętrza przede wszystkim stonowane z kolorowymi akcentami w postaci np. zasłon, to bardzo dużą radość sprawia mi projektowanie dla klientów bardziej odważnych wnętrz. Mieszkanie z granatowym kolorem to z pewnością zdecydowanie aktualny hit w branży wnętrzarskiej. Wydaje mi się, że temat mieszkanie z granatowym kolorem będzie modny przed długie długie lata.

Projektowane mieszkanie przejdzie kapitalny remont. W związku z tym zmieniony zostanie nie tylko wystrój, ale przede wszystkim jego układ funkcjonalny. Z jedno dużego pokoju zostanie wydzielona nowa łazienkowa oraz sypialnia. Istniejąca kuchnia zostanie powiększona poprzez zlikwidowanie kilku małych pomieszczeń jak spiżarka czy wc. Czeka nas dużo pracy, ale z pewnością wiem, że efekt końcowy będzie zdecydowanie tego wart.

MIESZKANIE Z GRANATOWĄ KUCHNIĄ

Granatowe meble kuchenne  z dodatkiem drewna i złotymi uchwytami w połączeniu z blatem kamiennym będącym nawiązaniem do marmuru, bezsprzecznie wygląda wyjątkowo elegancko . W całym mieszkaniu ułożymy płytki w kształcie jodełki francuskiej. 

mieszkanie z granatową kuchnią
mieszkanie z granatowym kolorem
mieszkanie z granatowym kolorem
mieszkanie z granatową kuchnią

ŁAZIENKA Z GRANTOWYMI PŁYTKAMI | Mieszkanie z granatowym kolorem

Ścianą, która robi przede wszystkim efekt wow jest ściana pod prysznicem. Wybrałam tutaj przepiękne płytki z firmy Opoczno – COLOR CRUSH POLISHED. Ważnym aspektem jest fakt, iż znajdziemy w tej łazience połączenie kilku styli : eleganckiego złota ze stylem loftowym.

granatowe płytki w łazience
granatowe płytki w łazience
granatowe płytki w łazience
łazienka z granatowymi płytkami

SYPIALNIA Z GRANATOWYM ZAGŁÓWKIEM

Sypialnia z granatowym zagłówkiem wygląda genialnie. W połączeniu z szarością i drewnem z pewnością tworzy wyjątkowo udane połączenie. Na przeciwko łóżka znajduje się miejsce na bardzo oryginalną tapetę Foto-tapeta turkusowe gałęzie.
Z sypialni mamy bezpośredni dostęp do łazienki poprzez przesuwane drzwi, które zostaną ukryte w ścianie. 
Loftowe drzwi w połączeniu z lustrem zdecydowanie zrobią ciekawy efekt, a przy okazji odbiją światło z okna na przeciwko, rozświetlając w ten sposób wnętrze.

loftowe drzwi do łazienki
SALON Z GRANATOWYM NAROŻNIKIEM

W salonie położymy taką samą tapetę jak w sypialni. Wprowadza ona do wnętrza bardzo fajny efekt 3D.

mieszkanie z granatowym kolorem
mieszkanie z granatowym kolorem
mieszkanie z granatowym kolorem
granatowa zabudowa w przedpokoju
granatowa zabudowa w przedpokoju