BLOG WNĘTRZARSKI

Mieszkanie z pudrowym różem

Ten projekt łączy w sobie połączenie różnych styli: przede wszystkim eleganckiego i klasycznego, oraz nowoczesnego z odrobiny loftu. Mieszkanie z pudrowym różem, połączone z szarością, drewnem w odcieniu naturalnego dębu, butelkową zielenią i odrobiną złota. Uwielbiam ten projekt, chociaż prywatnie wolę wnętrza w trochę innym wydaniu.
mieszkanie z pudrowym różem

SZARE MEBLE KUCHENNE ZE ZŁOTYM OKAPEM

Jednym z punktem kluczowym oprócz dodatków w kolorze pudrowego różu miał być aneks kuchenny ze złotym okapem. Postanowiłam połączyć te kolory z jasną szarością na frontach, naturalnym odcieniem dębu oraz marmurem. Wnętrze zaprojektowałam dla singielki, kobiety pracującej. Utrzymane jest w bardzo kobiecym klimacie, ale jednocześnie nie jest nadmiernie „przesłodzone”, dlatego z pewnością także mężczyzna powinien dobrze się w nim czuć. 

szare meble kuchenne ze złotym okapem
szare meble kuchenne ze złotym okapem
mieszkanie z pudrowym różem

W projektowanym wnętrzu istniała możliwość podłączenia kominka. Z racji, że będzie on sporadycznie używany postawiliśmy z klientką na kominek wolnostojący Jotul. Podłoga zostanie zabezpieczona szkłem hartowanym. W przypadku częstego użytkowania kominka zalecam klientom zastosowanie przy kominku kamienia bądź płytek, jednak tutaj w zupełności wystarczy samo szkło.

ŁAZIENKA Z RÓŻOWYMI PŁYTKAMI

W łazience znajdziemy bardzo dużo tych samych elementów bądź materiałów, które zastosowaliśmy w aneksie kuchennym
Jako, że motywem przewodnim tego projektu jest mieszkanie z pudrowym różem, oczywiście musiał się tu także znaleźć ten kolor.
Długo szukałam idealnych płytek, ale w końcu znalazłam 🙂 Jest to model Caprice Magic Colours 20×20.

łazienka z marmurowymi płytkami
łazienka z marmurowymi płytkami
łazienka z różowymi płytkami

ZNAJDZIECIE MNIE NA :