BLOG WNĘTRZARSKI

Dlaczego warto zatrudnić projektanta wnętrz ?

Zaprojektowanie i urządzenie własnego mieszkania to nie lada wyzwanie, przed którym prędzej, czy później ma okazję stanąć niemal każdy z nas. Jednak jesteśmy coraz bardziej zabiegani i nie mamy na to zwyczajnie czasu, ponadto często brakuje nam nie tylko doświadczenia ale i pomysłów, albo wręcz odwrotnie mamy ich tyle, że nie wiemy na co się zdecydować 🙂 Projektowanie wnętrz Wejherowo

Projektowanie wnętrz z profesjonalistą nie jest już luksusem i fanaberią dla osób bogatych. W dzisiejszych czasach to niewątpliwie kolejny i naturalny krok w procesie urządzania swoim M2.

A więc dlaczego warto skorzystać z usług projektanta ? 

Projektowanie wnętrz Wejherowo

1. OSZCZĘDNOŚĆ CZASU. 
Projektant po poznaniu Twoich / Waszych preferencji wybierze i zaproponuje Ci konkretne rozwiązania, dobierze odpowiednie produkty i materiały a także zajmie się ich poszukiwaniem i zakupami. Nie musisz tracić czasu na zastanawianie się czy ta płytka z tym kolorem ściany będzie do siebie pasować, nie musisz jeździć po sklepach i stać w kolejach przy kasie 🙂

2. KONTROLA NAD BUDŻETEM
Masz ograniczony budżet ? To w gestii projektanta leży to żeby zaprojektować wnętrze tak żeby się w nim zmieścić. Projektant wie dobrze, gdzie poszukiwać materiałów potrzebnych do wykończenia konkretnego mieszkania, ponadto dzięki swoim kontaktom zawodowym często jest w stanie wynegocjować w imieniu klientów atrakcyjne zniżki.

3. POMYSŁ, ERGONOMIA, KREATYWNOŚĆ
 Zadaniem projektanta przed stworzeniem projektu jest poznanie Waszych oczekiwań i przyzwyczajeń. Dobry projektant zaproponuje Ci rozwiązania, które uwzględniać będą potrzeby wszystkich domowników i będą Wam służyć przed długie lata. Bo czy wiesz, że w Polsce kuchnie wymienia się średnio co 20 lat ? 🙂 Ponadto inną kuchnię projektuje się dla singla a inną dla rodzinny z trójką dzieci.

4. WIZUALIZACJA 3D 
Dobry projektant, lub dobre biuro projektowe wykona dla Ciebie nie tylko sam projekt ale także fotorealistyczną wizualizację 3D przedstawiającą Twoje wnętrze jeszcze przed kupnem rzeczy ! Jest to świetna sprawa, ponieważ możesz dokładnie zobaczyć kolor ścian, meble itp.

5. SPRZEDAŻ MIESZKANIA / DOMU
Zatrudnienie projektanta wnętrz z pewnością podniesie wartość mieszkania w przypadku chęci jego sprzedaży,a profesjonalnie urządzone nieruchomości dużo szybciej znajdują swoich nabywców.

Dobry projektant wnętrz to połączenie doświadczenia, wiedzy, umiejętności, gustu. Jego zadaniem będzie sprawić, byś w swoim domu czy mieszkania czuł się tak dobrze żebyś nie chciał z niego wychodzić 🙂
Jednak zanim zaprosisz kogoś do współpracy przy swoim wnętrzu, koniecznie przeanalizuj własne oczekiwania, sprawdź czy projektant, którego chcesz zatrudnić projektuje wnętrza, które Ci się podobają, ponieważ projektanci mogę też mieć różne specjalności lub style np. skandynawski czy bardziej glamur. Ważne żeby trafić na pokrewną dusze, wtedy razem stworzycie wnętrze Twoich marzeń.

 

One thought on “Dlaczego warto zatrudnić projektanta wnętrz ?

  • Wojtek C

    Świetna prawda 🙂 Razem z żoną bardzo cieszymy się, że skorzystaliśmy z Pani usług 🙂 Warto zainwestować w projektanta nie tylko dla świetnych projektów ale także przede wszystkim dla oszczędności czasu i nerwów 🙂 Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *