Granatowa łazienka

Granat to kolor, który zdobył spore grono fanów. Pojawia się we wnętrzach np.  na frontach kuchennych. Dziś natomiast pokażę Wam ten kolor w łazience w formie płytek oraz zabudowy meblowej. Granat ma wiele odcieni, w tym akurat projekcie granatowa łazienka utrzymana jest w dość ciemnym i stonowanym odcieniu.

Granatowe płytki użyte na ścianie umywalkowo – prysznicowej to model Grunge Blue z firmy Tubądzin. 
Płytki w formacie 898×328 mm ułożyłam pionowo. 

granatowa łazienka

ŁAZIENKA Z GRAFIKĄ 

Efektem wow zdecydowanie w tej łazience jest szkło z grafiką, które zamówimy na wymiar u szklarza. Grafika z motywem lasu za mgłą swoimi kolorami idealnie pasuje zarówno do granatowych płytek jak i jasnego drewna, które pojawia się w zabudowach meblowych. 

łazienka z grafiką

ŁAZIENKA Z PŁYTKAMI LASTRYKO | Granatowa łazienka

Na podłodze postanowiliśmy z klientami na znane wszystkim lastryko w szarym wybarwieniu, które od niedawna ponownie cieszy się dużym zainteresowaniem. Płytki te są przede wszystkim bardzo praktyczne pod kątem utrzymania czystości. 

łazienka z granatowymi meblami
łazienka z płytkami lastryko

Dodatki typu baterie, lustro czy ściana prysznicowa dopasowałam w kolorze czarnym. Pozwoliło to na stworzenie bardzo spójnego wnętrza. Zabudowa meblowa we wnęce chowa w sobie pralkę oraz szufladę. Dzięki wykonaniu jej z jasnej płyty drewnopodobnej ociepliliśmy trochę wnętrze. 

Łazienki to obok kuchni pomieszczenia, które najbardziej lubię projektować. Uwielbiam stosować w projektach materiały, które świetnie zastępują płytki jak np. szkło z grafiką. W swojej łazience natomiast na ścianie umywalkowej zamiast płytek zastosowałam tapetę winylową, która świetnie sprawdza się w tym miejscu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *