BLOG WNĘTRZARSKI

Granatowa łazienka

Granat to kolor, który zdobył spore grono fanów. Pojawia się we wnętrzach np.  na frontach kuchennych. Dziś natomiast pokażę Wam ten kolor w łazience w formie płytek oraz zabudowy meblowej. Granat ma wiele odcieni, w tym akurat projekcie granatowa łazienka utrzymana jest w dość ciemnym i stonowanym odcieniu.

Granatowe płytki użyte na ścianie umywalkowo – prysznicowej to model Grunge Blue z firmy Tubądzin. 
Płytki w formacie 898×328 mm ułożyłam pionowo. 

granatowa łazienka

ŁAZIENKA Z GRAFIKĄ 

Efektem wow zdecydowanie w tej łazience jest szkło z grafiką, które zamówimy na wymiar u szklarza. Grafika z motywem lasu za mgłą swoimi kolorami idealnie pasuje zarówno do granatowych płytek jak i jasnego drewna, które pojawia się w zabudowach meblowych. 

łazienka z grafiką

ŁAZIENKA Z PŁYTKAMI LASTRYKO | Granatowa łazienka

Na podłodze postanowiliśmy z klientami na znane wszystkim lastryko w szarym wybarwieniu, które od niedawna ponownie cieszy się dużym zainteresowaniem. Płytki te są przede wszystkim bardzo praktyczne pod kątem utrzymania czystości. 

łazienka z granatowymi meblami
łazienka z płytkami lastryko

Dodatki typu baterie, lustro czy ściana prysznicowa dopasowałam w kolorze czarnym. Pozwoliło to na stworzenie bardzo spójnego wnętrza. Zabudowa meblowa we wnęce chowa w sobie pralkę oraz szufladę. Dzięki wykonaniu jej z jasnej płyty drewnopodobnej ociepliliśmy trochę wnętrze. 

Łazienki to obok kuchni pomieszczenia, które najbardziej lubię projektować. Uwielbiam stosować w projektach materiały, które świetnie zastępują płytki jak np. szkło z grafiką. W swojej łazience natomiast na ścianie umywalkowej zamiast płytek zastosowałam tapetę winylową, która świetnie sprawdza się w tym miejscu. 

3 thoughts on “Granatowa łazienka

  • Niesamowita łazienka. Sama jestem w dużej mierze fanką jaśniejszych kolorów, jednak w tym pomieszczeniu wszystko jest tak zgrane, że ciemne barwy bardzo ładnie się komponują. Szczególnie duże wrazenie zrobiła na mnie tapeta na ścianie. Dzięki temu, ze została ukryta za szkłem, nie będzie narażona na działanie wody. Jednoczesnie stanowi dekorację, od ktorej trudno jest oderwać oczy.

  • Beata Gniewko

    Tak jak już wspomniano w komentarzu właśnie to zgranie między tymi wszystkimi barwami sprawia, że jest to wyjątkowa łazienka. Sama nigdy nie potrafiłabym skomponować czegoś takiego. Widząc tak piękny projekt mogę śmiało stwierdzić, że warto korzystać z usług profesjonalistki 😉 Prócz pięknej grafiki na szkle, oko przykuwa ta hmm ściana? Lub roleta? W każdym razie te niebieskie deseczki z podświetleniem od spodu 😉 Jeszcze nie widziałam u nikogo czegoś takiego, więc z pewnością sprawia to, że łazienka jest bardziej wyjątkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *