BLOG WNĘTRZARSKI

Łazienka w stylu industrialno – loftowym

Wow !! Ale się cieszę 💕 już od dawna chciałam użyć w jakimś projekcie płytki, które możecie zobaczyć pod prysznicem. Płytki te nazywają się Cesar trace mint.

Na żywo nie są aż w tak intensywnym kolorze, niestety tekstura dostępna w internecie przekłamuje trochę kolor. Ale i tak są genialne 🤩 Trafiłam na klientów zakochanych w stylu industrialno-loftowym. Płytki z imitacją rdzy połączone z szarościa i czernią, ale ocieplone odrobiną drewna 😀 

Zapraszam Was do obejrzenia najnowsze projektu jakim jest łazienka w stylu industrialno – loftowym.

STYL LOFTOWY W ŁAZIENCE | ŁAZIENKA W STYLU INDUSTRIALNO – LOFTOWYM

Aby uwydatnić charakter płytek postanowiłam wykorzystać je w różnych wymiarach i ułożyć je nie równomiernie. Dzięki takiemu zabiegowi ściana zyskała jeszcze więcej charakteru. Styl loftowy w łazience to koniecznie czerń. W tym projekcie występuje ona w dodatkach jak np. obramowanie lustrzanych szafek, ścianka prysznicowa, baterie, fronty szafek, a nawet pralka i suszarka. Jednak aby nie było zbyt mrocznie ociepliłam wnętrze odrobiną drewna. 

łazienka w stylu industrialno lofttowym

Ściankę prysznicową znajdziemy w asortymencie Leroy Merlin, i powiem Wam, że jak na marketowy produkt jakość jest bardzo zadowalająca. 

łazienka w stylu industrialno lofttowym

Dzięki zastosowaniu szafek z lustrem zyskujemy nie tylko dodatkowe miejsce na przechowywanie kosmetyków, ale przede wszystkim optycznie powiększamy przestrzeń. 

Podłoga w łazience to płytki ułożone w tak zwaną jodełkę. Zdecydowaliśmy się na taki zabieg, ponieważ w mieszkanie kupione jest z rynku wtórnego i położone są w nim właśnie płytki w ten sposób. Są w naprawdę świetnym stanie, dlatego nie będziemy ich skuwać. 
Materiał, który znajduje się na blacie oraz między szafkami w rzeczywistości kolorem zbliżony jest do podłogi. Niestety tekstury dostępne dla projektantów strasznie przekłamują kolory.
Ostatecznie zawsze wybieram z klientami konkretne wzory z próbników, aby mieć pewność, że całość będzie do siebie pasować. 

łazienka w stylu industrialno lofttowym

STYL INDUSTRIALNY W ŁAZIENCE 

Styl industrialny zyskuje na popularności.  Dla wielu osób wydaje się on zbyt chłodny i zbyt mało przytulny. Jednak zauważyłam, że budzi on coraz większe zainteresowanie. Jest to styl dla osób, które przede wszystkich dobrze czują się w takich klimatach, gdzie materiały są surowe, chłodne lub jak niektórzy mówią zimne. 

łazienka w stylu industrialnym
łazienka w stylu industrialnym
łazienka w stylu industrialnym

6 thoughts on “Łazienka w stylu industrialno – loftowym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *