BLOG WNĘTRZARSKI

Mały pokój dla dziewczynki

Jak urządzić mały pokój dla dziewczynki ?

Pokój małej Poli ma zaledwie 9 m2. Jest w formie kwadratu 3 x 3 m. W tak niedużym pokoju musiało znaleźć się łóżko, szafa i biurko, ponieważ dziewczynka wkrótce zostanie uczennicą. Marzeniem Poli było, aby pokój był chociaż trochę różowy, ale koniecznie w jasnym odcieniu 🙂

Zabudowa na wymiar w pokoju dziecięcym

Oj…nie powiem nakombinowałam się nad tym projektem co nie miara. Kilkukrotnie zmieniałam ustawienie poszczególnych mebli, szukając najbardziej ustawnego rozwiązania. I tak o to urodził mi się w głowie pomysł stworzenia zabudowy, która łączy w sobie funkcję łóżka i szafy. Pola oglądając tą koncepcje nie chciała już nic innego. Uwielbiam ten moment kiedy pokazuję swoje pomysły klientom, a w ich oczach widzę, że trafiłam w 100 % 🙂 

Mając tak nieduży metraż, polecam rozważyć przede wszystkim zabudowę na wymiar. Takie rozwiązanie, pozwoli nam z pewnością wykorzystać maksymalnie posiadaną przestrzeń. 

Tapety dla dziewczynki

Ściana na przeciwko drzwi, zostanie pokryta tapetą. Razem z Polą wybrałyśmy model Pastel friends z firmy Ubierz swoje ścianyJeśli szukacie ciekawych tapet do wnętrz, szczerze polecam tą firmą, ponieważ wybór produktów i dekorów jest przeogromny.

Aby całość nie wyszła za bardzo cukierkowo połączyłam ją z jasnymi szarościami, która pojawiła się na fotelu, krześle i zasłonach. Na chwilę obecną fotel w pokoju pojawił się głównie dla mamy, która obowiązkowo czyta Poli książeczki na dobranoc, ale w przyszłości będzie służył także Poli kiedy odwiedzą ją koleżanki.

mały pokój dla dziewczynki
mały pokój dla dziewczynki
mały pokój dla dziewczynki
projekt pokoju dla dziewczynki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *