BLOG WNĘTRZARSKI

Mieszkanie na wynajem. Czy warto zatrudnić projektanta wnętrz ?

Inwestycja w postaci kupna mieszkania pod wynajem zyskuje w Polsce coraz większą rzeszę fanów. Jeśli chcesz szybko znaleźć dobrego najemcę i do tego szybko zacząć  zarabiać na inwestycji, warto pomyśleć aby w jego urządzeniu poprosić o pomoc projektanta wnętrz. Projektant wnętrz Wejherowo 

Odpowiednio urządzone mieszkanie jest kluczem do sukcesu !

Jak powinno wyglądać idealne mieszkanie na wynajem? 

Projektant wnętrz Wejherowo

Oto jest pytanie! Jakiś czas temu także stałam przed problemem pt. szukam mieszkania na wynajem. Przejrzałam wtedy projektowanie wnętrz wejherowonaprawdę sporo ogłoszeń i moja pierwsza refleksja to: jakie one są okropne!
Zdecydowana większość była mieszkaniami ciemnymi, zagraconymi i do tego okazała się zbieraniną mebli z różnych epok, ściany pomalowane w pstrokatych kolorac,  a przedpokoje wyłożone starą drewnianą boazerią.
Takie oferty często dostępne są przez długi czas, a jak już znajdzie się chętny to często są to osoby „problemowe”, ponieważ dobry klient – wymaga.

Naprawdę nie potrzebujecie dużych nakładów finansowych żeby stworzyć wnętrze, które będzie pozytywnie przykłuwać uwagę potencjalnych klientów.

Jest dużo różnych aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę przy urządzaniu mieszkania na wynajem.
Najważniejszym pytaniem jest dla kogo będzie przeznaczone: dla pary, dla singla, a może dla młodej rodziny lub studentów – każda z tych grup ma inne potrzeby.

Warto postawić na uniwersalne kolory np. biele, bardzo delikatne pastele lub szarości – w ten sposób wynajmującemu łatwiej będzie się dopasować do wnętrza z dodatkami i akcesoriami które już posiada.

Dobierając materiały do wykończenia wnętrza postawmy na trwałe materiały, które przez lata będą mogły służyć kolejnym najemcom.

Większość wynajmujących zwraca uwagę przede wszystkim na stan kuchni i łazienki, dlatego zwłaszcza w tych pomieszczeniach warto zainwestować w dobrej jakości meble na wymiar, które
od razu podniosą „jakość” mieszkania.

Podłoga w mieszkaniu na wynajem to baza, więc nie warto kupować najtańszych marketowych paneli, żeby nie musieć ich wymieniać po każdym nowym wynajmującym.

W pracy projektanta wnętrz poznajemy różnych klientów a każdy z nich ma swój gust i upodobania i dzięki temu wiemy co w danym momencie jest najbardziej na „topie” jeśli chodzi o wnętrza.

Wiadomo, że zatrudnienie projektanta wiąże się z dodatkowymi kosztami, których raczej staramy się unikać na początku wynajmu, ale jest to inwestycja którą warto ponieść aby móc cieszyć się zainteresowaniem chętnych osób na wynajem. Pamiętajmy też, że dzięki temu wzrasta wartość nieruchomości a przy tym cena za wynajem ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *