BLOG WNĘTRZARSKI

Tipi – namiot dla dzieci

Namiot dla dzieci – tipi

namiot dla dziecka tipi

Zastanawiasz się  w jaki sposób w pokoju dziecka stworzyć przestrzeń do kreatywnej zabawy, albo w jaki prosty sposób ożywić takie wnętrze?

Namiot dla dzieci to świetna opcja, którą polecam moim klientom. To namioty, które kryją się pod wdzięczną nazwą – tipi.  

Ten prosty gadżet skradł serca nie tylko rodziców, ale przede wszystkim pokochały go dzieci. Kto z nas w młodości nie budował w pokojach domków z kocy ? 😊 Dlatego to idealna odpowiedź na dziecięce potrzeby i marzenia.

Ponadto zachwyca nie tylko designem, ale przede wszystkim jest bezpieczny dla naszych pociech. Dzięki znajdującej się w namiocie miękkiej macie, zabawa staje się bezpieczna i przyjemna. Taka mata zapewnia dziecku przede wszystkim wygodę, ale także sprawia, iż  nie siedzi ono cały czas na chłodnej podłodze. Ważnym aspektem jest też fakt, iż takie tipi możemy używać zarówno w domu jak i na zewnątrz. Skutecznie ochroni nasze dziecko od nadmiernego działania promieni słonecznych, a mata sprawi, że maluch nie będzie siedział bezpośrednio na ziemi.

namiot tipi
https://www.jagodowykot.pl/shop/tipi-dla-dzieci/tipi-natural/

Tipi na co zwracać uwagę przy zakupie

Na rynku znajdziemy tipi w całej palecie barw, na pewno uda nam się znaleźć taki który będzie pasował kolorystycznie do pokoju dziecka.

Kupując takie tipi zwróćmy uwagę z jakich materiałów jest ono wykonane. Wydaje mi się, że nie warto w tej kwestii oszczędzać tylko kupić dobrej jakości tipi wykonane np. z bawełny. Dzięki temu będziemy mogli wyprać takie tipi w domowej pralce bez obaw o pogorszenie się jakości materiału czy utratę koloru. Ponadto tanie namioty dla dzieci wykonane są często ze sztucznych materiałów, które mogą się elektryzować, a to nie zapewni komfortu dziecku podczas zabawy.

Gwarantuję Wam, że taki namiot sprawi radość każdemu dziecku.

https://www.etsy.com/
https://www.etsy.com/

2 thoughts on “Tipi – namiot dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *