BLOG WNĘTRZARSKI

Nieduży aneks kuchenny w Wejherowie

Nieduży aneks kuchenny to nielada wyzwanie. Jak wiadomo aneks kuchenny to nic innego jak otwarta kuchnia połączona z salonem, dlatego ważne aby łączył przede wszystkim dwie funkcje: funkcjonalne i wizualne.
Aneks kuchenny to często wizytówka salonu. 

W tym projekcie poddaliśmy metamorfozie całą część wspólną. Oprócz aneksu kuchennego remont przeszedł także salon i przedpokój. Zmieniony został odrobinę układ, podłoga została wymieniona na jednolitą w całej części. Kluczową zmianę przeszedł aneks kuchenny, który przeszedł całkowitą zmianę.

Ten nieduży aneks kuchenny to połączenie bieli, szarości i drewna, czyli jeden z moich ulubionych zestawów. Dolne fronty to białe lakierowane fronty z frezowanym pochwytem. Uważam, że to idealny wybór jeśli mamy w domu malutkie dziecko.
Przez brak wystających elementów kuchnia taka będzie zdecydowanie bezpieczniejsza dla maluszka. 

REMONT ANEKSU KUCHENNEGO

remont-aneksu-kuchennego
remont-aneksu-kuchennego

Telewizor, który znajduję się przy lodówce przenieśliśmy na ścianę na przeciwko, dzięki temu powiększyliśmy trochę przestrzeń na kuchnie. Aneks od salonu oddzieliliśmy dobudowując kawałek ściany i dostawiając do niej sofę. 
Aby nie przytłoczyć tej niedużej przestrzeni zrezygnowałam z umieszczania szafek wiszących na stronie z oknem. 

remont mieszkania

WIZUALIZACJA

Górne fronty nie mają uchwytów, wydłużone zostały o 2 cm aby można było swobodnie otworzyć je bez używania systemu
TIP ON. Dostaję mnóstwo pytań o to co znajduje się między blatem a szafkami górnymi. To zwykła płyta meblowa – imitująca beton firmy Egger.

Jeśli mamy płytę indukcyjną możemy zastosować taki materiał bez żadnych obaw, ponieważ nie będzie się nagrzewał.  Gdybyśmy mieli tutaj płytę gazową musielibyśmy zabezpieczyć taką płytę dodatkowo szkłem hartowanym. 

nieduży aneks kuchenny
nieduży aneks kuchenny
nieduży aneks kuchenny
nieduży aneks kuchenny
nieduży aneks kuchenny
nieduży aneks kuchenny