BLOG WNĘTRZARSKI

Pomysł na – łazienka w drewnie, bieli i szarości

Biel i szarość w połączeniu z drewnem to jedno z moich ulubionych połączeń. Są to zestawienia, które osobiście podobają mi się najbardziej. Bardzo lubię tworzyć projekty wnętrz minimalistycznych i stonowanych, ożywiając je za pomocą dodatków. Dzięki temu małym nakładem finansowym możemy odnawiać i odświeżać dom czy mieszkanie.

Poniższy projekt to mała minimalistyczna łazienka w drewnie, bieli i szarości, o którą dostaję mnóstwo zapytań na facebookuinstagramie.

Dostaję zapytania przede wszystkim o to jakich płytek użyłam w projekcie, oraz gdzie jest toaleta 🙂 A więc odpowiadam: nie zapomniałam o toalecie, jest ona w osobnym pomieszczeniu 🙂 Zestawienie płytek znajdziecie na dole tego wpisu. 

Łazienka w drewnie, bieli i szarości.

Założeniem było aby łazienka wyglądała spójnie i lekko. Dlatego zdecydowałam się do drewnopodobnych płytek dobrać białe matowe płytki oraz ożywić trochę całość
za pomocą delikatnych szarych płytek z wzorem patchwork. Jest to na tyle delikatny wzór, że nie przetłacza on tak małej łazienki, a fajnie ją ożywia

łazienka w drewnie bieli i szarości
mała łazienka w drewnie bieli i szarości
łazienka w drewnie bieli i szarości

Zestawienie płytek :

1. Szary patchwork –  CERSANIT – CONCRETE STYLE INSERTO PATCHWORK 42×42
2. Płytki drewnopodobne – Opoczno – Natural Beige 19,8×119,8
3. Białe – PARADYŻ – MODUL BIANCO 30X60
4. Lustro – Ikea – Stockholm
5. Zabudowa pralki – Egger – Dąb Nebrask

Takich rzeczy jak wanna, baterie czy umywalka jeszcze nie wybraliśmy, ale pewnie postawimy na jakąś przystępną i dobrą cenową markę jak np. Roca.

9 thoughts on “Pomysł na – łazienka w drewnie, bieli i szarości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *