BLOG WNĘTRZARSKI

Projekt mieszkania Warszawa

Klienci zgłosili się do mnie z prośbą o pomoc w wykonaniu projektu ich mieszkania a dokładniej: salonu, kuchni, łazienki i przedpokoju. Zgłaszając się do mnie już w jakimś stopniu wiedzieli czego oczekują, tak więc było trochę łatwiej trafić w ich gusta. Aby powiększyć część dzienną zdecydowaliśmy się na połączenie kuchni z salonem, która pierwotnie jest osobnym pomieszczeniem, poprzez wyburzenie ściany działowej. Dzięki temu uzyskujemy dużą i przestronne wnętrze, zamiast dwóch małych i nieustawnych pomieszczeń. 

Motywem dominującym we wnętrzu jest beton, odcienie szarości oraz czerni, aby wnętrze nie było nudne i jednolite wprowadziliśmy kilka kolorowych elementów – tapetę, fotel oraz fragmenty tapicerki w przedpokoju. 

Ze względu na nieduży metraż namówiłam klientów na wybranie zabudowy na wymiar, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Wybierając takie meble nie jesteśmy ograniczeni żadnymi wymiarami,tak jak w przypadku mebli z sieciówek, stolarz dopasuje mebel idealnie pod nasze potrzeby i nie musimy martwić się niewykorzystanymi centymetrami, które przy małych mieszkaniach są bardzo cenne.

Projekt ten niedługo wejdzie w fazę realizacji – już nie mogę się doczekać efektu końcowego i wykonania sesji zdjęciowej tego mieszkania 🙂 

Zapraszam do obejrzenia wizualizacji wykonanych na potrzeby tego projektu:

projektowanie wnętrz wejherowo
Projektowanie wnętrz Warszawa
projektowanie wnętrz warszawa
architekt wnętrz warszawa
projektant wnętrz warszawa
projektowanie wnętrz wejherowo
projektowanie wnętrz wejherowo
Projektowanie łazienek wejherowo

Projekt tego salonu można zobaczyć także w formacie 360 stopni !
Polecam włączyć lepszą jakość.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *