BLOG WNĘTRZARSKI

Ukryty stół w kuchni

Bywają projekty w których walczę o każdy centymetr, aby wnętrze zyskało na funkcjonalności. Tak też było i tym razem.  Nieduże, w dodatku bardzo nietypowe mieszkanie pełne skosów zostało zaprojektowane pod potrzeby jednej osoby.
Inwestorka nie chciała wolnostojącego stołu, dlatego udało mi się znaleźć idealne rozwiązanie – ukryty stół w kuchni.

Dokładniej jest to stół chowany w szufladzie. Ogromną zaletą tego systemu jest to, że w chwili kiedy nie potrzebujemy stołu bez problemu możemy go ukryć w szufladzie. 
ukryty w stół w kuchni
ukryty w stół w kuchni
ukryty w stół w kuchni

STÓŁ CHOWANY W SZUFLADZIE

System firmy Hettich, który znalazłam przystosowany jest do standardowej wysokości blatu – 75cm. Tutaj potrzebowaliśmy zamontować blat na trochę wyższej wysokości, dlatego stolarz dorobił do stołu drewnianą podstawkę. 

stół chowany w szufladzie
stół chowany w szufladzie

System wygląda dość delikatnie, jednak gwarantuję, że wykonany jest bardzo solidnie. Bez obaw możemy korzystać z takiego wysuwanego stołu tak samo wygodnie jak z tradycyjnego stołu jadalnego. 

stół chowany w szufladzie

Stół chowany w szufladzie to nowoczesne  rozwiązanie, stworzone przede wszystkim do niewielkich pomieszczeń. 

One thought on “Ukryty stół w kuchni

  • To jest absolutnie genialne rozwiązanie! Projekt ukrytego stołu w kuchni nie tylko optymalizuje przestrzeń, ale także dodaje funkcjonalności i estetyki wnętrzu. To świetny przykład, jak projektanci potrafią wykorzystać każdy centymetr w nietypowych mieszaniach, jak to tutaj z niedużymi skosami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *