BLOG WNĘTRZARSKI

Czarna kuchnia z lastryko

Cieszę się bardzo, że klienci są zadowoleni z moich usług i wracają do mnie ponownie. Dokładnie tak jest w tym przypadku. Klient dla którego wykonałam kiedyś projekt mieszkania, które możecie znaleźć pod linkiem: SZARE MEBLE KUCHENNE W POŁĄCZENIU Z DREWNEM, zgłosił się do mnie ponownie. Wcześniej projektowane mieszkanie zaprojektowałam typowo pod wynajem. Tym razem inwestor zwrócił się do mnie z projektem mieszkania dla siebie. Mieszkanie znajduję się w dokładnie nad tym, które projektowałam wcześniej, dlatego ma dokładnie identyczny układ. 

Jednak tym razem mieszkanie zaprojektowałam w zupełnie innym stylu. Marzeniem inwestora jest czarna kuchnia, w związku z tym oczywiście marzenie to uwzględniłam w projekcie i tak o to powstał projekt: czarna kuchnia z lastryko.

CZARNE MEBLE KUCHENNE

czarna-kuchnia
czarna kuchnia z lastryko

Inwestor w kuchni spędza bardzo mało czasu, dlatego w projekcie znajdziemy tylko lodówkę podblatową. Czarny kolor pojawia się w tym w projekcie w dolnych frontach kuchennych oraz przede wszystkim w dodatkach. Zależało mi na tym aby stworzyć wnętrze, które nie będzie nudne, dlatego czerń połączyłam z kolorami. Górne fronty w kolorze ciemnoniebieskim, jednak najważniejszy efekt robią tutaj płytki lastryko. Początkowo inwestor nie był do nich przekonany, jednak po obejrzeniu ich na żywo od razu się w nich zakochał. 

KUCHNIA Z LASTRYKO

lastryko w kuchni
Wybrałam model: HIKA TERAZZO MIX COLORS LAPPATO z firmy Cersanit
czarna kuchnia
czarna kuchnia z lastryko

Ściana tv wykonana zostanie z tych samych frontów, które znajdziemy w kuchni w szafkach wiszących. Dzięki nietypowym frezowaniom uzyskamy bardzo fajny efekt 3d, który wprowadzi do wnętrza trochę urozmaicenia w postaci różnych struktur.

nowoczesna ściana tv
musztardowa sofa w salonie

Z racji, że inwestor do Warszawy przeprowadził się z Gdańska chciał, aby w jego salonie pojawił się jakiś element nawiązujący do rodzinnego miasta. Postawiłam więc na duże plakaty z motywem Gdańska. Docelowo stoliki postawię na dywanie, który inwestor przywiezie  ze sobą z rodzinnego domu. 

17 thoughts on “Czarna kuchnia z lastryko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *