BLOG WNĘTRZARSKI

Szare meble kuchenne w połączeniu z drewnem

Szare meble w kuchni

Klienci zgłaszając się do mnie doskonale wiedzieli czego potrzebują. Głównym motywem przewodnim miał być beton architektoniczny w połączeniu z szarymi meblami kuchennymi. Aby ocieplić odrobinę to wnętrze wprowadziłam do niego drewnopodobne elementy. Wybór padł na dekor firmy Egger – Dąb Halifax,dlatego, że strukturą i wyglądem przypomina wręcz drewno naturalne. Całość została delikatnie ożywiona poprzez wprowadzenie do wnętrza koloru który obecnie króluje we wnętrzach, mianowicie butelkowa zieleń. Kolor ten pojawił się na sofie oraz zasłonach. Szare meble w kuchni to hit ostatnich lat, który raczej nie prędko odejdzie w zapomnienie. 

Przy projektowaniu kładę duży nacisk na to, aby przede wszystkim wnętrze dopasować do potrzeb klienta. Właściciele tego mieszkania są zwolennikami robienia codziennych i świeżych zakupów, w bardzo małych ilościach. Dlatego zdecydowaliśmy się na umieszczenie w tym projekcie małej podblatowej lodówki.

Beton w kuchni

Ściana kuchenna tak samo jak telewizyjna została pokryta betonem architektonicznym, jednak aby jej powierzchnia była łatwiejsza w utrzymaniu czystości, zabezpieczona została przezroczystym szkłem, ponieważ łatwo schodzą z niego wszelkie zabrudzenia.

Jako, że klienci chcieli mieć jednolitą podłogę w całym pomieszczeniu zdecydowaliśmy się na panele winylowe firmy Quick Step, dzięki czemu podłoga jest całkowicie odporna na ewentualny kontakt z wodą.

beton w kuchni
szare meble w kuchni
beton ściana tv
projekty nowoczesnej kuchni

Wizualizacja projektu w formie – 360 stopni / włącz i poruszaj myszką lub palcem po ekranie

16 thoughts on “Szare meble kuchenne w połączeniu z drewnem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *