BLOG WNĘTRZARSKI

Kuchnia ze złotymi dodatkami

KUCHNIA ZE ZŁOTYM OKAPEM

Punktem wyjściowym w projektowaniu tej kuchni był przede wszystkim złoty okap, który bardzo spodobał się inwestorom. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ od dawna chciałam stworzyć projekt właśnie ze złotym okapem. Wprowadza on do wnętrza elegancję i klasę, jednocześnie stając się elementem dekoracyjnym, pomijając oczywiste funkcje jak pochłanianie zapachów czy pary. 

Powstały dwie koncepcja, które opierają się na tych samych kolorach wyjściowych, jednak dość znacznie różnią się stylem.
Kuchnia za złotymi dodatkami to z pewnością ostatnio jeden z trendów, który coraz mocniej zaznacza się w urządzaniu wnętrz. Złoto od zawsze kojarzy nam się z czymś drogocennym i eleganckim, dlatego kolor ten jest bardzo lubiany

ELEGANCKA KUCHNIA ZE ZŁOTYMI DODATKAMI

Ta propozycja to kuchnia utrzymana w eleganckim klimacie. Wersja ta łączy w sobie styl nowoczesny jak i klasyczny. 
Szare fronty połączone z elementami drewna, a wszystko to ocieplone złotymi dodatkami. Elementy drewnopodobne to naturalny fornir w kolorze dębu, który przede wszystkim ociepla wnętrze. W części jadalnej znajduje się okrągły stół kolorystycznie dobrany do dębowego forniru. Butelkowa zieleń to kolor, który świetnie pasuje do złota, szarości i drewna. W związku z tym w projekcie pojawił się w formie wygodnych, tapicerowanych krzeseł.

kuchnia ze złotymi dodatkami
kuchnia ze złotymi dodatkami
kuchnia ze złotymi dodatkami
kuchnia ze złotymi dodatkami

KUCHNIA NOWOCZESNA  SZARA Z DREWNEM

Drugim pomysłem na to wnętrze jest kuchnia w wersji bardziej nowoczesnej, z frontami bez uchwytowymi. Kolory pozostają te same, tylko znajdziemy je tutaj w innym ułożeniu. Fronty w wysokiej zabudowie to fronty fornirowane, dlatego śmiało możemy zrobić w tej wersji fronty bezuchwytowe, dokładnie takie same jak w frontach lakierowanych. 

nowoczesna kuchnia szara z drewnem
nowoczesna kuchnia szara z drewnem
nowoczesna kuchnia szara z drewnem
nowoczesna kuchnia szara z drewnem