BLOG WNĘTRZARSKI

Łazienka w męskim stylu

W projektowanym mieszkaniu znajdują się dwie łazienki, jedna łazienka z wanną, która miała być bardziej kobieca oraz druga z prysznicem, czyli tytułowa łazienka w męskim stylu, dlatego postawiłam tutaj na stonowane kolory : szarość, drewno i czerń.

ŁAZIENKA SZARA Z DREWNEM

Ważnym aspektem jest fakt, że w całym mieszkaniu mamy jednolitą podłogę także w łazience. Klienci zdecydowali się na panele winylowe. Ponadto płytki zostaną położone tylko tam, gdzie to konieczne. Ściany, które nie są, narażone na bezpośredni kontakt z wodą zostaną pomalowane na czarny kolor. Użyjemy tutaj oczywiście farb firmy Flugger.

Łazienka szara z drewnem i czernią, według mnie świetnie pasuje do motywu przewodniego jakim jest łazienka w męskim stylu. 

łazienka w męskim stylu

ŁAZIENKA W MĘSKIM STYLU Z CZARNYMI DODATKAMI  

W całym mieszkaniu zastosowałam bardzo dużo dodatków w kolorze czarnym np. czarne spoty, uchwyty, grzejniki czy czarne baterie. Zabieg taki pozwolił na uzyskanie spójnej przestrzeni w całym mieszkaniu.

łazienka z czarnymi dodatkami

Męska łazienka kojarzy mi się przede wszystkim ze stonowanymi kolorami, prostym designem i umiarem. Łazienki takie cechują się tym, że nie znajdziemy w niej wielu ozdób czy dodatków. Aby uzyskać efekt porządku, zaprojektowałam w tej łazience dodatkowe miejsce do przechowywania kosmetyków np. zamiast wolnowiszącego lustra – szafka lustrzana. Wykorzystałam także przestrzeń nad wc. 

łazienka w męskim stylu

Wydaje mi się, że pomimo małej przestrzeni wydobyliśmy z tej łazienki 100% wyrazistości i wygody codziennego jej użytkowania. Zastosowanie paneli winylowych na podłodze będących imitacja drewna, oraz płytek drewnopodobnych pod prysznicem nadało temu wnętrzu elegancji oraz ociepliło jej charakter. 

3 thoughts on “Łazienka w męskim stylu

  • WMaciejka

    Świetny artykuł! Wierzę, że uda mi się taki zbudować wkrótce. Mój dom stoi na starych fundamentach i niestety, czeka mnie rozbiórka budynku gospodarczego Inowrocław to dosyć ciężkie miasto, jeśli chodzi o podejście do tematu – znalazłem firmę i zobaczymy, jak to będzie wyglądało w praktyce.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

    A to ta firma, którą polecam: https://pol-zlom.pl/

  • Od niedawna stałem się regularnym czytelnikiem tego bloga i jestem pod wrażeniem jakości artykułów. Każdy wpis jest dobrze napisany, widać, że został napisany przez osobę, która zna się na rzeczy i ma przyjemny styl pisania, który ułatwia czytanie. Gorąco polecam sprawdzenie bloga, jeśli szukasz ciekawych treści!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *