Łazienka w męskim stylu

W projektowanym mieszkaniu znajdują się dwie łazienki, jedna łazienka z wanną, która miała być bardziej kobieca oraz druga z prysznicem, czyli tytułowa łazienka w męskim stylu, dlatego postawiłam tutaj na stonowane kolory : szarość, drewno i czerń.

ŁAZIENKA SZARA Z DREWNEM

Ważnym aspektem jest fakt, że w całym mieszkaniu mamy jednolitą podłogę także w łazience. Klienci zdecydowali się na panele winylowe. Ponadto płytki zostaną położone tylko tam, gdzie to konieczne. Ściany, które nie są, narażone na bezpośredni kontakt z wodą zostaną pomalowane na czarny kolor. Użyjemy tutaj oczywiście farb firmy Flugger.

Łazienka szara z drewnem i czernią, według mnie świetnie pasuje do motywu przewodniego jakim jest łazienka w męskim stylu. 

łazienka w męskim stylu

ŁAZIENKA W MĘSKIM STYLU Z CZARNYMI DODATKAMI  

W całym mieszkaniu zastosowałam bardzo dużo dodatków w kolorze czarnym np. czarne spoty, uchwyty, grzejniki czy czarne baterie. Zabieg taki pozwolił na uzyskanie spójnej przestrzeni w całym mieszkaniu.

łazienka z czarnymi dodatkami

Męska łazienka kojarzy mi się przede wszystkim ze stonowanymi kolorami, prostym designem i umiarem. Łazienki takie cechują się tym, że nie znajdziemy w niej wielu ozdób czy dodatków. Aby uzyskać efekt porządku, zaprojektowałam w tej łazience dodatkowe miejsce do przechowywania kosmetyków np. zamiast wolnowiszącego lustra – szafka lustrzana. Wykorzystałam także przestrzeń nad wc. 

łazienka w męskim stylu

Wydaje mi się, że pomimo małej przestrzeni wydobyliśmy z tej łazienki 100% wyrazistości i wygody codziennego jej użytkowania. Zastosowanie paneli winylowych na podłodze będących imitacja drewna, oraz płytek drewnopodobnych pod prysznicem nadało temu wnętrzu elegancji oraz ociepliło jej charakter. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *