BLOG WNĘTRZARSKI

Łazienka z lastryko

ŁAZIENKA Z PŁYTKAMI LASTRYKO

To kolejny projekt w którym użyłam płytek lastryko z firmy Cersanit. Szczerze ? Z pewnością nie była to u mnie miłość od pierwszego wejrzenia :). Oglądając je w internecie  nie przekonały mnie do siebie. Dopiero kiedy zobaczyłam je na ekspozycji w sklepie zachwyciłam się ich designem. Cieszę się bardzo, że trafiam na klientów, którzy są coraz bardziej otwarci na nowości i nie chcą tylko jednolitych stonowanych wnętrz. Łazienka z płytkami lastryko to projekt, który bardzo spodobał się moim oberwatorom na facebooku oraz instagramie.

łazienka z płytkami lastryko
łazienka z płytkami lastryko

ŁAZIENKA Z PANELAMI WINYLOWYMI

Klienci zdecydowali się na to, aby w całym mieszkaniu położyć jednolitą podłogę. Wybór padł na panele winylowe. Mam takie samo rozwiązanie w swoim domu i bardzo je sobie chwalę. Decydując się na panele winylowe w łazience, ważne żeby przede wszystkim, wybrać panele winylowe dobrej jakości. 

panele winylowe w łazience
GRES BETON ZEN GREY Kaflando

Szare płytki w tej łazience, które użyłam w tej łazience to: GRES BETON ZEN GREY z firmy Kaflando. 

łazienka z lastryko

Płytki w tej łazience położymy tylko tam gdzie to konieczne. Klienci bardzo chcieli ograniczyć je do minimum. Decydując się na takie rozwiązanie ważne jest żeby pomalować ściany farbą bardzo dobrej jakości. Zawsze polecam moim klientom produkty marki Flugger. Cenię tego producenta przede wszystkim właśnie za jakość. Fakt, nie są to najtańsze farby, ale bez wątpienia dobre farby będą w naszym domu czy mieszkaniu najlepszą inwestycją. 

8 thoughts on “Łazienka z lastryko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *