Łazienka w stylu hampton

Łazienka, którą dzisiaj Wam przedstawię powstanie niedługo w Juracie, znanym nadmorskim kurorcie. Inwestorom bardzo zależało na stworzeniu wnętrza utrzymanego w stylu hampton z dodatkami czerni. 

ŁAZIENKA W STYLU HAMPTON

Łazienka w stylu hampton cechuje się przede wszystkim elegancją, zastosowaniem naturalnych materiałów. Z racji tego, że styl hampton kojarzy się głównie z nadmorskimi kurortami, kolory inspirowane są właśnie nadmorską naturą. Przeważają kolory jasnej szarości, różne odcienie niebieskiego, bieli czy jasnego drewna. 

łazienka w stylu hampton

PŁYTKI DUALGRES GRACE SILVER 45 x 45

Tak samo jak w aneksie kuchennym w łazience znajdziemy płytki patchwork DUALGRES GRACE SILVER

PLYTKI PATCHWORK HESTER SILVER
  • Nazwa: 

    Dual Gres Grace Silver 45×45

  • Format płytki: 45×45

  • Rodzaj powierzchni: Matowa

łazienka w nadmorskim stylu

Dzięki przeniesieniu pralki do przedpokoju i zabudowaniu jej w szafie udało mi się zmieścić  w tej łazience zarówno wannę jak i prysznic. Rozwiązanie to bardzo spodobało się inwestorom i od razu je zaakceptowali. 

łazienka w nadmorskim stylu

Całkiem możliwe, że zaskoczy Was w tym projekcie użycie armatury w kolorze czarnym. Zdaję sobie sprawę, że czerń nie jest kolorem wykorzystywanym w tym stylu. Najczęściej jest to chrom, mosiądz bądź szczotkowane srebro. Jednak specjalnym życzeniem inwestorów było połączenie stylu hampton właśnie z odrobiną czerni. Zastosowałam ją w dodatkach takich jak armatura, uchwyty czy rama drzwi prysznicowych, dzięki temu, że jest jej tu niewiele nie przytłacza tego wnętrza.

łazienka hampton

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *