BLOG WNĘTRZARSKI

Mieszkanie na wynajem krótkoterminowy

Projekt tego mieszkania to zdecydowanie jeden z moich ulubionych. To przede wszystkim połączenie czerni, zieleni i drewna. Mieszkanie na wynajem krótkoterminowy, ma 33m2 i znajduje się w Bydgoszczy, projekt jest w fazie realizacji.
Dominuje w nim styl nowoczesny, a głównym kolorem jest butelkowa zieleń i czerń.

 

Czarne meble kuchenne

Dolne fronty w czarnym kolorze zostaną wykonane z lakierowane mdf z frezowanym pochwytem. Bardzo nie lubię wysokich połysków, dlatego fronty zostaną wykonane w półmacie. 

Górne szafki w kolorze butelkowej zieleni to także lakier, jednak tutaj zastosowałam małe czarne gałeczki, aby je odrobinę ożywić.

Dekor drewnopodobny użyty w tym mieszkaniu to mój ukochany Dąb Halifax firmy Egger.

Jako, że jest to mieszkanie na wynajem krótkoterminowy, podłoga musi być przede wszystkim wyjątkowo odporna na uszkodzenia. W związku z tym wybraliśmy tutaj podłogę winylową firmy Pergo.

czarne meble kuchenne

W centrum salonu królować będzie zabudowa, która zostanie poprowadzona zarówno na ścianie jak i suficie w tym samym kolorze co blat i fronty drewnopodobne w kuchni. Nad stołem wisieć będzie dekoracyjna lampa, która będzie ozdobą salonu. 

czarne meble kuchenne

Zabudowa kuchenna połączona została z siedziskiem w przedpokoju. Ponieważ zastosowałam połączenie dokładnie te same kolory i materiały,  tworzy to spójną całość. 

czarne meble kuchenne

Ścianę za sofą zdobić będzie mapa świata, która coraz częściej pojawia się we wnętrzach. Bardzo lubię podróżować, dlatego takie dekoracje wyjątkowo przypadają mi do gustu.

mieszkanie na wynajem krótkoterminowy

Ściana na której wisi telewizor będzie w kolorze butelkowej zieleni, kolor który wybraliśmy to Flugger – dekor 2497.
Aby nie zmniejszać salonu postanowiłam nie wieszać na niej żadnej szafki na ścianie, tylko zrobić otwór w ścianie
i schować półkę w szafie, która znajduje się po drugiej stronie.

butelkowa ściana w salonie

Tapeta las za mgłą

Sypialnia w tym mieszkaniu jest nie duża. Znajduje się w niej wnęka w której zrobiona zostanie szafa z drzwiami przesuwanymi. A ścianę za zagłówkiem zdobić będzie tapeta z modnym motywem las za mgłą.

tapeta las za mgłą
tapeta las za mgłą

Łazienka z butelkową zielenią

Wiem, że będę się powtarzać, ale uwielbiam ten projekt. Łazienka to serce tego mieszkania, ścianę pod prysznicem zdobić będzie szkło z grafiką i moim ulubionym motywem lasu za mgłą. Ten sam motyw znajdziemy w sypialni, jednak tam pojawi się już formie zwykłej tapety. Czarne dodatki idealnie pasują do tej przestrzeni.

łazienka z tapetą
mieszkanie na wynajem krótkoterminowy
łazienka z butelkową zielenią

12 thoughts on “Mieszkanie na wynajem krótkoterminowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *