BLOG WNĘTRZARSKI

Płytki Tubądzin Curio Blue

Płytki w formacie cegiełki aktualnie to jeden z najbardziej popularnych trendów w urządzaniu wnętrz.
Te nieduże płytki po kilku latach ponownie witają w naszych domach. Przez kilka lat wyparte zostały przez materiały wielkoformatowe, ale na szczęście możemy zaobserwować ich wielki powrót.

Ostatnim moim ciekawym odkryciem są płyki Tubądzin Curio Blue, którym poświęcę ten wpis.

NIEBIESKIE PŁYTKI CEGIEŁKI 

Szukając płytek do projektu małego wc, natrafiłam na ekspozycji w jednym z salonów z płytkami na kolekcję CURIO z firmy Tubądzin. Od razu skradły moje serce. Jest to kolekcja swoim stylem zahaczająca o industrializm. Do swojego projektu z racji nadmorskiego położenia inwestycji zdecydowałam wybrać płytki Curio w kolorze Blue.

Kolekcja ta jest wyjątkowa i bardzo oryginalna. Składa się z trzech miksów – A, B, C. Ponadto każdy z tych miksów, ma w sobie trzy różne wybarwienia. Dzięki temu każde wnętrze zawsze będzie w jakiś sposób indywidualne.

PROJEKT WC POD SCHODAMI

Płytki te wykorzystałam w małym wc pod schodami. Zdecydowaliśmy się na to, aby położyć je w poziomie, chociaż przygotowując wizualizację tego projektu w pionie prezentowały się także bardzo ciekawie. 

Połączone zostały może trochę nie typowo, ale z płytkami podłogowymi o bardzo delikatnym wzorze marmuru, który został przełamany czarnymi kostkami.  Zdaję sobie sprawę, że nie każdemu takie połączenie przypadnie do gustu, jednak klientom bardzo się spodobało. 

WIZUALIZACJE :

wc pod schodami
WERSJA W PIONIE
projektant wnętrz wejherowo
WERSJA W POZIOMIE

REALIZACJA :

tubądzin curio blue
tubądzin curio blue
małe wc pod schodami

TUBĄDZIN CURIO BLUE W PIONIE

Płytki Tubądzin Curio Blue, znalazłam na ekspozycji w jednym z salonów wyposażenia łazienek. W ułożeniu w pionie także prezentują się bardzo ciekawie. Urzekło mnie bardzo połączenie efektu rdzy, który bardzo lubię z przepięknymi odcieniami niebieskiego. 

niebieskie płytki cegiełki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *