BLOG WNĘTRZARSKI

Pudrowy róż w salonie

W dzisiejszym wpisie pokażę Wam jak fajnie i modnie można zastosować pudrowy róż w salonie połączonym z aneksem kuchennym.

Pudrowy róż to delikatny odcień różu, przez jednych uwielbianego a przez innych  znienawidzone koloru. Osobiście dla mnie to bardzo przyjemny dla oka kolor, który śmiało można zastosować we wnętrzach. To kolor, który stworzy świetne zestawienie z takimi kolorami jak szarość, biel czy uwaga butelkowa zieleń.

KRZESŁA W KOLORZE PUDROWEGO RÓŻU

Bardzo lubię wnętrza, które są uniwersalne i będą służyć klientom przez długie lata. Tak jest także w tym projekcie. Meble kuchenne utrzymane są w neutralnych kolorach jakim jest szarość, drewno w odcieniu naturalnego dębu połączone z płytkami ze wzorem marmuru. 

Pudrowy róż w tym wnętrzu pojawia się w dodatkach jakimi są krzesła, zasłony i tapeta. Jeśli kiedyś klientce znudzi się ten kolor i będzie chciała wprowadzić we wnętrzu jakieś zmiany będzie mogła zrobić to niedużym nakładem nie tylko pracy ale finansowym. Zdecydowanie łatwiej wymienić we wnętrzu dodatki, niż np. meble kuchenne. 

krzesła w kolorze pudrowego różu

PUDROWY RÓŻ I BUTELKOWA ZIELEŃ

Pudrowy róż i butelkowa zieleń to połączenie, które początkowo przeraża klientów.
Wydaje się dla nich czasami wręcz niedorzeczne. Jednak te dwa kolory naprawdę do siebie świetnie pasują ! W tym projekcie przepiękna tapeta stanowi eleganckie tło dla narożnika w kolorze butelkowej zieleni. Początkowo klientka była bardzo niechętna na połączenie, jednak po pokazaniu wizualizacji zachwyciła się tym zestawieniem, z czego bardzo się cieszę. 

pudrowy róż i butelkowa zieleń
pudrowy róż w salonie

Jeżeli bardzo lubicie jakiś kolor, tak jak w tym przypadku klientka jest wielką fanką różu, to naprawdę nie bójcie się zastosować go w swoich wnętrzach. Zdecydowanie jednak lepiej, aby pojawił się on w dodatkach niż np. we wszystkich zabudowach na wymiar. 
W ten sposób przyszłościowo będzie łatwiej i taniej nam dokonać ewentualnych zmian w naszych domach czy mieszkaniach. Taniej wymienić np. zasłony niż wszystkie fronty w szafkach kuchennych. 

13 thoughts on “Pudrowy róż w salonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *