Sosenka 4 – budowa domu. Jak na idzie ?

Sosenka 4 – budowa domu szkieletowego

Budowa domu to nie lada wyzwanie. tym bardziej kiedy buduje się dom szkieletowy. Wspomniana technologia budowy domu dopiero się w Polsce rozwija, dlatego trzeba dużo czasu na zebranie odpowiednich informacji.

Więcej na ten temat możecie poczytać w pierwszym wpisie, który pokazuje nasze poszczególne etapy budowy domu – BUDOWA DOMU SZKIELETOWEGO. JAK NAM IDZIE ?

Sosenka 4 – zdjęcia z budowy

Obecnie jesteśmy na etapie prac w środku – ocieplanie wełną, elektryka i hydraulika, ale także dokańczamy zewnętrzną część drewnianej elewacji. Z “drewnianych prac” zostało nam tylko wykonanie balustrady na balkonie.

Poniżej przedstawiam Wam kilka ujęć naszego domu i placu budowy wykonane za pomocą drona.

sosenka 4 budowa
sosenka 4 budowa
sosenka 4 budowa
sosenka 4 zdjęcia
sosenka 4 zdjęcia

4 thoughts on “Sosenka 4 – budowa domu. Jak na idzie ?

    • Izmac90

      Dokładnie 🙂 mamy nadzieję, że uda nam się przeprowadzić jeszcze w tym roku 🙂 fajnie byłoby Boże Narodzenie spędzić już w swoim gniazdku 🙂

  • Magdalena

    Witam dobrze Wam idzie . Na jak im jestescie dziś etapie ? Ten projekt też bardzo nam się podoba jest akurat jak dla nas .trochę mamy stracha bo kompletnie sie na tym nie znamy pewnie trzeba bedzie zufać jakiejś firmie .Jak długo juz budujecie i jakie są realne koszty Waszej budowy ? bardzo proszę o odpowiedz na maila pozdrawiam i gratuluję MAGDA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.